LBC – Coaching

 

Coraz szybsze tempo życia…, coraz bardziej złożone społeczeństwo…, innowacyjna technologia…

B U S I N E S S   C O A C H I N G 

Obecne realia świata, gospodarki oraz trendy społeczne stawiają przed organizacjami i człowiekiem coraz większe i więcej wyzwań. Stawiane na naszej drodze wyzwania i oczekiwania wymagają zarówno od firm, jak i jej pracowników, ciągłego rozwoju i podążania w kierunku osiągnięciadoskonałości„, bycia „nr 1„.
Zyski, prestiż, poklask oraz inne korzyści materialne (bądź niematerialne) widoczne na horyzoncie podejmowanych działań są silnym motywatorem. Zapominamy jednak, jaką ceną nasze dążenia są okupione. Notoryczny stres, pośpiech, ciągła gotowość, coraz większe wymagania, złożoność, niepewność, poświęcenie, wyścig, frustracja, w konsekwencji wypalenie zawodowe, utrata energii i radości życia oraz brak satysfakcji z dążenia i samego osiągania zamierzonych celów. Czasami cena jest znacznie wyższa – utrata zdrowia (fizycznego lub/i psychicznego), a nawet życia.

Czy człowiek i firmy są gotowi ponieść takie koszty? Myślę, że nie!
Często nie myślimy o tym w taki sposób.
Nie patrzymy z perspektywy czasu i realnych korzyści vs. koszty. A szkoda…

I co dalej?
Rezygnacja z marzeń, ambicji, planów, żeby uniknąć powyższych skutków?
Oczywiście, że NIE!!! To nie jest rozwiązanie – a raczej oznaka słabości… ucieczka…
Z pewnością taka postawa doprowadziłaby do wielu innych skutków ubocznych.

Rozwiązaniem jest COACHING!

Świadomy rozwój z wykorzystaniem naturalnego potencjału oraz poszanowaniuwłasnego BHP” pozwoli osiągać najbardziej ambitne cele i zachować harmonię.
Zmiana, która jest jedyną stałą w naszym życiu (zgodnie z myślą Heraklita z Efezu) okaże się przyjemnym procesem. A bycie w zgodzie z samym sobą i wewnętrzna równowaga staną się silnym i trwałym motywatorem działań oraz dodatkowym generatorem energii.

 

CZYM TAK WŁAŚCIWIE JEST BUSINESS COACHING?
Business coaching koncentruje się na wspieraniu firm w ich rozwoju, pracą nad celami i uzyskiwanymi efektami, wzmacnianiu wartości i na tym, co jest najcenniejszym kapitałem każdej firmyCzłowieku! Jest najlepszą formą inwestycji – Inwestycji w Człowieka – której efekty są nieocenione i realnie odczuwalne przez firmę, a koszty niewspółmiernie niskie.

…z jednej strony wielość możliwości, z drugiej zaś brak realnego, społecznego i instytucjonalnego wsparcia…

Dlatego kierujemy się indywidualnym podejściem do naszych Klientów – Firm i ich pracowników – wychodząc naprzeciw ich potrzebom.
Analizując środowisko i potencjał firmy oraz jej pracowników, w oparciu o wizję i cele – dostosowujemy indywidualne narzędzia coachingowe, facylitacyjne oraz menedżerskie bazując na naszych autorskich programach.
Naszym celem jest „uskrzydlić firmę” pozwalając jej wykorzystać posiadane zasoby oraz dając nowe możliwości!

 

Zbudujmy razem nową przyszłość! Nie od jutra, od dzisiaj – tu i teraz!
Zrób pierwszy krok – zadzwoń lub napisz!

Więcej informacji na temat coachingu na naszej dedykowanej stronie: www.lbc-coaching.pl

PRZYJEDZIEMY DO PAŃSTWA FIRMY NA SPOTKANIE!
Realizujemy zlecenia na teranie całej Polski! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!