O nas

Kim jesteśmy?

Perfect Manager jest pionierską firmą działającą na rynku polskim i międzynarodowym. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług biznesowych i finansowych. Doskonale rozumiemy mechanizmy biznesu oraz prawa, którymi rządzi się rynek. Dzięki temu szerzej patrzymy na działalność firm i ich rozwój.

Założycielami firmy Perfect Managermanagerowie działający w różnorodnych branżach od 20 lat. Swoje doświadczenie budowali w wielu firmach:  małych i średnich przedsiębiorstwach,  polskich i zagranicznych grupach kapitałowych oraz międzynarodowych korporacjach. Dopełnieniem powyższego są doświadczenia zdobyte w największych na świecie spółkach usługowych (tzw. „Wielkiej Piątce”) w Polsce, Holandii oraz w USA.

Wiedza i doświadczenie kształtowane przez lata w różnych środowiskach biznesowych – w połączeniu z pasją – stały się naszym najcenniejszym kapitałem. Kapitałem tym pragniemy się teraz dzielić z Państwem!

Dlaczego my?

Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i kompleksowość oferowanych usług. Staramy się na każdym kroku wyprzedzać potrzeby naszych Klientów szukając nowoczesnych rozwiązań.

Skoncentrowanie kompleksowych usług daje nieocenione korzyści, które stają się doceniane przez coraz szersze grono przedsiębiorców i przedstawicieli różnych szczebli kadr kierowniczych.

Pionierska „Idea Sześcianu”  Wprowadzimy Twoją firmę w nowy wymiar biznesu!

Patrzymy na działalność przedsiębiorstw przez pryzmat „sześcianu”, którego wierzchołkami są różne obszary prowadzonego biznesu – jako solidne i ściśle powiązane ogniwa tworzą konstrukcję doskonałą. Dlatego „Ideę Sześcianuzawarliśmy w oferowanych przez nas usługach – ich kompleksowość i spersonalizowanie pozwoli Państwu osiągać Sukcesy!

Wartości Perfect Manager

Budujemy współpracę z Klientami w oparciu o zaufanie i partnerstwo.

W celu realizacji powyższego w naszym działaniu kierujemy się m.in. następującymi wartościami:

♦  pełen profesjonalizm

♦  uczciwość i zaufanie

♦  kompleksowość usług

♦  indywidualne podejście

♦  skuteczność w działaniu

♦  budowanie długofalowej współpracy

 

Pamiętajmy

„Niemożliwe nie istnieje!”

PRZYJEDZIEMY DO PAŃSTWA FIRMY NA SPOTKANIE!
Realizujemy zlecenia na teranie całej Polski! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!