Smart-Up

            Masz pomysł na własny biznes?!
             Chcesz być sam sobie szefem?!
                                                Chcesz rozwinąć swój potencjał?!

To Świetnie!  My również wierzymy, że możesz osiągnąć sukces!!!

 Pamiętaj – „Niemożliwe nie istnieje!”

 

Warto realizować swoje cele i spełniać marzenia! To dzięki nim nasz świat staje się piękniejszy, a my ludzie – szczęśliwsi!

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, iż podejmując decyzję o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej lub tylko rozważając jej podjęcie w głowie mogą kłębić się myśli związane z potencjalnymi trudnościami czy pojawiać się uczucie zwątpienia. Na szczęście to naturalne reakcje na coś nowego i nieznanego… Najważniejsze to iść dalej do przodu i realizować swoje plany. My w Perfect Manager chcemy Ci w tym pomóc.

Dlatego, jeśli zadajesz sobie pytania:
Jak otworzyć własną firmę?
Jak najlepiej dostosować formę prawno-organizacyjną dla danej działalności?
Co jest dla Ciebie najbardziej opłacalne i bezpieczne (zarówno pod względem finansowym, jak i zabezpieczenia Twojej aktualnej sytuacji zawodowej)?
Z jakiego finansowania skorzystać (PUP, fundusze UE, inne alternatywne źródła finansowania)?
Jak poprowadzić księgowość i HR?

Dobrze trafiłeś!!!  

Dzięki kompleksowej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu pomożemy Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz – jeśli zdecydujesz się na dalszą współprace z nami – zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami.

Nasz nowatorski projekt „Smart-Up” ma na celu wsparcie w rozwoju przedsiębiorczości (w tym nowych podmiotów gospodarczych), aktywności zawodowej oraz realizacji samego Siebie (czyli rozwoju własnego potencjału).

 

W ramach usługi Smart-Upoferujemy szeroki zakres usług m.in.:

  • ♦  zakładanie działalności gospodarczej, w zależności od charakteru i potrzeb w wybranej przez Klienta formie (CEIDG / KRS)
  • ♦  doradztwo gospodarcze dla Twojego biznesu (przed jego rozpoczęciem lub w jego trakcie) – związane z obszarami organizacyjnymi, prawnymi, jak również z samą ideą biznesu
  • ♦  analizy i kalkulacje opłacalności biznesu, analizy konkurencji i rynku, SWOT, itd.
  • ♦  doradztwo finansowe i inwestycyjne dotyczące możliwości pozyskania źródeł finansowania dla Twojego biznesu
  • ♦  realizacja w Twoim imieniu formalności związanych z rozpoczęciem własnej działalności względem US, ZUS, GUS oraz innych instytucji
  • ♦  korzystanie w cenach promocyjnych z oferowanego pakietu usług Perfect Manager (Finanse, Consulting, Biuro Rachunkowe, Szkolenia, i-odo, Coaching, itd.), które dzięki kompleksowości i spersonalizowanemu podejściu zapewnią skuteczność Tobie, a fachowość działań Twojej firmy

 

Wspólnie osiągniemy sukces!!!

 

PRZYJEDZIEMY DO PAŃSTWA FIRMY NA SPOTKANIE!
Realizujemy zlecenia na teranie całej Polski! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!